Εκτός με Εθνικό αγωνίζεται ο Βίκος
• Πρεμιέρα σήμερα στον Β' γύρο του 2ου ομίλου της National League 1 με τους Vikos Φalcons να ταξιδεύουν στην πρωτεύουσα, όπου θα φιλοξενηθούν από τον Εθνικό Πειραιά στις 5 μ.μ.. Το παιχνίδι για την 12η αγωνιστική θα γίνει στο «Π. Σαλπέας».
Για το πρωτάθλημα της Νational League 2 ο ΑΓΣΙ υποδέχεται αύριο στις 5 μ.μ. τους Γαργαλιάνους και το IBC παίζει την ίδια ώρα στην Παραμυθιά.