Διαδικτυακή σχολή διαιτησίας από τον ΣΥΔΠΕΔΕ
Διαδικτυακή σχολή διαιτησίας βόλεϊ στις 17, 18 και 19 Νοεμβρίου διοργανώνει ο Σύνδεσμος Διαιτητών Πετοσφαίρισης Δυτικής Ελλάδος.
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όσοι έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους και τα δικαιολογητικά, που απαιτούνται, είναι απολυτήριο Λυκείου ή αντίγραφο πτυχίου Α.Ε.Ι ή Τ.Ε.Ι., φωτοαντίγραφο της Αστυνομικής Ταυτότητας και ποινικό μητρώο γενικής χρήσης. Κόστος 20 ευρώ.
-Δηλώσεις συμμετοχής στο e-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και στο τηλέφωνο 6943498711 (Σοφία Χρήστου).