Ο ερασιτεχνικός αθλητισμός στα Γιάννενα αντέχει ακόμα!

on .

KOPHLASIA1

• Πολλές οι δυσχέρειες που αντιμετωπίζουν σήμερα τα σωματεία του ερασιτεχνικού αθλητισμού στα Γιάννενα, τα οποία στην πλειοψηφία τους προπονούνται σε αίθουσες με ελλείψεις, συχνά υπό αντίξοες συνθήκες, ενώ τα οικονομικά μέσα που διαθέτουν είναι πενιχρά.
Ωστόσο, οι επιτυχίες τους παραμένουν μεγάλες, τόσο εντός συνόρων της χώρας όσο και στους διεθνείς  αγωνιστικούς στίβους.
Η περσινή χρονιά ήταν ιδιαίτερα επιτυχημένη από αθλητική άποψη για την πόλη των Ιωαννίνων και ο Δήμος, ως ένδειξη αναγνώρισης και ως ηθική επιβράβευση της προσπάθειας που καταβάλλουν τα Γιαννιωτόπουλα, θα τιμήσει, στο πλαίσιο της καθιερωμένης ετήσιας εκδήλωσής του, δεκάδες αθλητές που διακρίθηκαν κατά την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο, καθώς και τους προπονητές τους. Τη… μερίδα του λέοντος σε επιτυχίες το 2016 είχε, ως συνήθως, ο Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων, άρα και τους περισσότερους αθλητές προς βράβευση, μεταξύ των οποίων περιλαμβάνονται και τρεις Ολυμπιονίκες.
Η εκδήλωση θα γίνει από τη Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης την Τετάρτη, 22 Μαρτίου και ώρα 20.00 στην αίθουσα «Βασίλειος Πυρσινέλλας» του Πνευματικού Κέντρου Ιωαννίνων.
* * *
Όσα αθλητικά σωματεία του Δήμου Ιωαννιτών έχουν αθλητές που έχουν πετύχει κάποια από τις διακρίσεις οι οποίες εμπίπτουν στα κριτήρια για βράβευση (από 1η μέχρι και 8η Ολυμπιακή νίκη, από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι και 8η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι και 3η Πανελλήνια νίκη) και δεν έχουν συμπεριληφθεί στη λίστα που ακολουθεί, μπορούν να επικοινωνήσουν με τη Δ/νση Νεολαίας και Άθλησης στο τηλ.: 26510-83965.
Οι αθλητές, οι ομάδες και οι προπονητές που θα βραβευθούν είναι οι εξής:

• ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ
ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
• ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
• ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

• ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF
ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

• ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΤΟΤΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ:  «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΚΑΠΕΡΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΛΕ ΡΟΒΕΡΛΝΑΝΤΟ
ΚΕΓΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΟΥΠΗ ΑΝΘΗ
Προπονητές: ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗ­ΣΤΟΣ, ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΝΙ­ΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΠΕΝΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ:  «ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Ο­ΜΙ­ΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙ­ΝΩΝ»
ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΝΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Προπονητές: ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙ­ΛΕΙ­ΟΣ, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΤΑΛΙΑΣ

1. ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΟ ΣΠΑΡ­ΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», ΑΣΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ
ΑΥΔΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΟΣΜΑΝΙ ΝΤΡΙΛΟΝ
ΤΖΙΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΙ  ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΚΡΕΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ
ΜΠΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΤΟΥΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
Προπονητές: ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗ­ΣΤΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

2. ΙΠΠΑΣΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΝΩΝ
ΤΖΑΛΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3. ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΒΙΚΟΣ ΖΑ­ΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΑΝΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ ΣΤΗΝ Γ’ ΕΘΝΙ­ΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

4. ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙ­ΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ»
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΑΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
ΣΑΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΑΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΣΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Προπονητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤ.

5. ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΠΥΓΜΑΧΙ­ΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-Ο ΤΙΓΡΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Προπονητής: ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ

6. ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: ΑΘΛΗ­ΤΙ­ΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩ­ΑΝ­ΝΙΝΩΝ, ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩ­ΑΝ­ΝΙΝΩΝ, ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝ­ΝΙΝΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ
ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ
ΠΕΤΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΠΑΔΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ
ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
Προπονητές: ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝ., ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΓΙΑΝ­ΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ, ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΛΩΛΗΣ ΚΩΝ., ΜΠΙ­ΣΤΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

7. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΠΟ­ΣΕΙ­ΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΝΗ­ΡΕ­ΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΚΟΛΥΜΒΗ­ΤΙ­ΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
ΜΑΡΓΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ
ΧΑΤΖΗ ΞΑΝΘΗ
ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΖΙΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΗΤΣΗ ΑΝΝΑ

8. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙ­ΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΠΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΪΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΡΑΦΑΗΛ
ΚΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΜΑΡΙΟΣ
ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΤΟΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΞΑΝΘΗ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΙΟΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΓΣ Α­ΤΡΩ­ΤΟΣ MUAY THAI ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΠΑ ΧΑΡΑ
Προπονητής: ΣΤ. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

10. ΠΑΛΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΕ ΣΕΛ­ΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Προπονητής: ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

11. ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: Α.Σ. Ο ΚΟ­ΛΟΣΣΟΣ, ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑ­ΣΤΙ­ΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-Ο ΤΙΓΡΗΣ
ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΟΥΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΟΖΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Προπονητές: ΠΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙ­ΔΗΣ, ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ

12. ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: Α.Ο. ΜΠΟΥ­ΝΤΟ, «ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙ­ΛΟΣ ΙΩ­ΑΝ­ΝΙΝΩΝ
ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΤΣΟΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΜΛΑΤΖΗΣ ΣΜΟΛΩΦ ΑΛΕΞ.
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΙΝΑ
ΧΑΣΟΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΣΑΒΒΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΕΛΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

13. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: ΑΣ ΤΑΕ­ΚΒΟΝΤΟ Ο ΔΙΑΣ, ΑΣ ΤΑΕΚΒΟ­ΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΣΙΑΝΕΛΗ ΚΑΛΥΨΩ
ΣΙΔΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΙΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Προπονητές: ΖΗΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ, ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

14. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΣ ΠΡΩ­ΤΕ­ΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ
ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
ΜΠΟΥΓΙΑ ΒΑΝΕΣΣΑ
ΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΔΕΡΒΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
Προπονητής: ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Γ.

15. ΤΖΟΥΝΤΟ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: ΝΙΚΗ­ΦΟ­ΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ, ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΩΤΟΥ  ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΖΙΜΑ ΒΑΓΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Προπονητής: ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΧΑΡΙ­Λ.

16. ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΠΡΩΤΟ­ΠΟΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΝΤΕΡΝΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΦΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΓΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Προπονητής: ΤΑΣΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΙΟΝΙΑ ΟΔΟΣ - ΜΑΪΟΣ 2017