Παραμονεύουν εκπλήξεις για τους πρωτοπόρους

on .

PODOSFAIRISTH MPALA

• Με τα παιχνίδια της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται τα πρωταθλήματα Hall of Brands Α’ κατηγορία και  Maison Β’ κατηγορία.
Στην Α’ κατηγορία οι πρωτοπόροι Κρανούλα και Ανατολή αντιμετωπίζουν εκτός την ουραγό ομάδα του Κουτσελιού και εντός το Βελισσάριο και αναμένεται εύκολα η δύσκολα να πάρουν τις νίκες.
Μεγάλης βαθμολογικής σημασίας είναι το παιχνίδι Λογγάδες-Κράψη με τις δύο ομάδες να δίνουν τη μάχη της παραμονής.
Στον πρώτο όμιλο της Β’ κατηγορίας ξεχωρίζει το ντέρμπι Ζωοδόχο-Κρύα, ενώ στο δεύτερο το ενδιαφέρον υπάρχει στις αναμετρήσεις Δροσοχώρι-ΠΑΣ Πηγών Λούρου και Μικρασιάτες-Πεδινή.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ κατηγορία
Σήμερα, 3 μ.μ.: Μουσιωτίτσα-Ελεούσα: Νέος (Κόλλιας-Γκανάτσιου). 4 μ.μ.: Κατσικά-Αγία Μαρίνα: Μπούμπας (Σιαμέτης-Κατσουλίδης), Ανατολή-Βελισσάριο: Πάνος Ι. (Σιόντης-Λιόντος)
Αύριο, 3 μ.μ.: Αμπελόκηποι-Κόνιτσα: Μάντζιος (Σπυρογιώτης-Στύλιου). 4 μ.μ.: Ροδοτόπι-Πέραμα: Θάνος (Μωυσιάδης-Αρβανίτης), Λογγάδες-Κράψη: Μπούμπας (Καραλής-Κόττορος), Κουτσελιό-Κρανούλα: Μπόσιας (Κολιοφούκας-Ζιώγα). Θρίαμβος Σερβιανών-Χουλιαράδες: Κατσουλίδης (Χαρίσης-Τσάντας)

Β' κατηγορία - Α' όμιλος
Σήμερα, 4 μ.μ.: Αγροτικός-Απείθαρχος: Ντόντης (Γεωργίου-Πολίτης). Κόντσικα-Νησί: Μάντζιος (Αντωνίου-Τσάντας). Βουνοπλαγιά-Πωγωνάτος: Τάσης (Μωυσιάδης-Παπαλαζάρου). 7.30 μ.μ.: ΑΠΟΕΛ-Περίβλεπτος: Θανασιάς (Κόττορος-Διαμάντης)
Αύριο, 4 μ.μ.: ΠΑΟ Κόνιτσας-Σταυράκι: Τάσης (Βασδέκης-Χάλκης). Ζωοδόχος-Κρύα: Ζαμπαλάς (Κολιός-Πάνος Σ.). Κεφαλόβρυσο-Πανζαγορισιακός: Λιόντος (Ευαγγέλου-Διονύσης). 5.15 μ.μ.: ΠΑΟ Ιωαννίνων-ΑΕ Γιάννενα: Δημητρίου (Αγόρας-Πεχλεβανούδης)
Β' όμιλος
Σήμερα, 4 μ.μ.: Μέτσοβο-Κοσμηρά: Δημητρίου (Σπυρογιώτης-Καραλής)
Αύριο, 4 μ.μ.: Ασβεστοχώρι-Δαφνούλα: Σιαμέτης (Λουκάς-Ευαγγελιάς). Πράμαντα-Αετορράχη: Λέτσιος (Ντόντης-Κατσαμπίρης). Ηλιόκαλη-Ολυμπιακός Βοτανικού: Νέος (Διαμάντης-Γκανάτσιου). Δροσοχώρι-ΠΑΣ Πηγών Λούρου: Πασχάλης (Τασιούλας-Μπουμπουγιάννης). Μικρασιάτες-Πεδινή: Σταματελόπουλος (Θανασιάς-Κάσσος)

Γ' κατηγορία - Α' όμιλος
Σήμερα, 4 μ.μ.: Κληματιά-Πεντέλη: Κυριαζή (Γατσόμαλος-Αγόρας). Μάρμαρα-Ανάργυροι: Χαρίσης (Ναστούλης-Γούκος)
Αύριο, 12.30 μ.μ.: Καρυές-Πετσάλι: Δημητρίου (Γκέλης-Τσίτος). 1.30 μ.μ.: Δαβάκης-Βοτονόσι: Μπουμπουγιάννης Ξ. (Αποστόλου-Γεωργίου). Καμποχώρια-Πρωτόπαππα: Αρβανίτης (Καρβούνης-Κοντογιάννης). Ε.Α.Σ. Μαχητής Ιωαννίνων-Αμφιθέα: Κολιός (Ζαχάκης-Ηλία). 4 μ.μ.: Αετός Αγίου Ιωάννη-Ζίτσα: Ευαγγελίδης (Λιάσκου-Μαρούλης)

Β' όμιλος
Αύριο, 1 μ.μ.: Συρράκο-Επισκοπικό: Πάνος Σ. (Οικονόμου-Τσαπραλή). 1.30 μ.μ.: Μπιζάνι-Καστρίτσα: Σταματελόπουλος (Κάσσος-Πεχλεβανούδης). 4 μ.μ.: Μουζακαίοι-Ανήλιο: Ζιάκας (Χατζηπαναγιώτου-Βαγγελής). Ρωμανό-Κραψήτες Καππαδόκες: Πολίτης (Μακρής-Μαγγιώρος). Μηλιά-Χρυσοβίτσα: Παπαλαζάρου (Παύλου-Παπαδόπουλος). 7.30 μ.μ.: Κάστρο-Πήγασος: Τασιούλας (Κολιοφούκας-Πασχάλης)

Μεθαύριο 7.30 μ.μ.: Περιστέρι-Ραφταναίοι: Κατσαμπίρης (Γατσόμαλος-Παπαιωάννου)

ΙΟΝΙΑ ΟΔΟΣ - ΜΑΪΟΣ 2017